Taş Duvar Kaplamaları Sıkça Sorulan Sorular

Taş Duvar Kaplamaları Nem, Rutubet Yapar mı ?
Duvar üzerine yapılan taş kaplama ile duvarın hava alması engelleniyorsa; nem, rutubet ya da küflenme kesinlikle yaşanmaz, Taş duvar kaplaması yapılan duvarın tamamen hava alması engellendiğinden güçlü bir izolasyon malzemesi olarak ta kullanılabilir..

Taş Duvar Kaplamalar Yağışlı Hava Koşullarından Etkilenir mi ?
Tamamen doğal taşlar ve madeni kayaçlar kullanıldığından dolayı ve ara boşluklarının yağmur yağsa bile su tutmayacak şekilde tasarlanmış olması, kullanılan yapışkan malzemenin kaplama ve duvarla bütünleşmesi sonucu doğal meteoroloji olaylarının hiç biri taş duvarınıza zarar vermez.

Taş Duvar Kaplamalar Seçilirken Nelere Dikkat Etmeli ?
Taş duvar kaplama seçmeden önce, evinizi bir gözden geçirin, diğer duvarlar için de bir düşünün, yapılması gereken duvarları belirledikten sonra, duvarların bulunduğu ortamları göze alarak, dış ortamda ise etrafındaki bahçe ya da ev içerisinde ise kullanılan diğer dekorlara uygun olarak bir kaplama seçimini sitemizden yapabilirsiniz, kaplama yapılmadan uzman arkadaşlardan fikir almakta da yarar vardır.

Taş Duvar Kaplama Yapılırken Detay Elemanları Ne İşe Yarar ?
Detay elemanları, taş kaplama yapımı sırasında duvarın tamamlanmasına engel olan priz gibi bir engel olduğunda, Elektrik kutusu taş kaplaması kullanılıp priz için küçük bir delikle birlikte duvarın bütünlüğü bozulmamış olur. Tek tek yada parça parça yapılan kaplamaların arasında dayanıklılık ya da görüntü farkı yoktur. Diğer detay elemanları da kaplamanın yetersiz olduğu duvar köşeleri, kaplamanın tamamlanması için kenarlar gibi yerleri tamamlamak için kullanılır.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Şirket Reklamları Tarafından Hazırlanmıştır.